Maak kennis met ons enthousiaste team!

Een team waar je op kunt bouwen, dat is van belang voor elke organisatie. Maak hieronder kennis met onze medewerkers in Nederland. Een team om trots op te zijn! Samen met onze meertalige callcenter agents staan zij graag voor u klaar.


Thieu Hendriks

Algemeen Directeur

thieu@agridirect.nl

Els van Wylick

Directrice

els@agridirect.nl

Tobias Plogmaker

Directeur

Tobias.Plogmaker@lv.de

Luke Hekers

Marketing Consultant NL

luke@agridirect.nl

Ruud Luijten

Marketing Consultant NL

ruud@agridirect.nl

Gaby van de Mortel

Coördinator Telemarketing NL

gaby@agridirect.nl

Marielle Daniëls

Supervisor Telemarketing

marielle@agridirect.nl

Truus Veugen

Supervisor Telemarketing

truus@agridirect.nl

Ilse Gielen

PR en Communicatie

ilse@agridirect.nl

Gerrie Nooijen

PR en Communicatie assistente

gerrie@agridirect.nl

Sabine van den Brand

Database analist

sabine@agridirect.nl

Riet Selen

Financiële administratie, samenstellen en matchen bestanden, mailverwerking

riet@agridirect.nl
Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist.